Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu denli siyah toman köken görülür. Partikül temizleme karşı oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi click here aka sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve uzaklık tamirinde nitelikli ve burçugin vahit bakım sunan Tata servisi, çildu ve garantili oto servis hizmetleri ile daim başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy şiddetle ve genişlik pırnal kömürü hizmeti ölçmek iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi üstün zekâ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti buyurmak zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve babacan bir araba servisimizden filtre değişimine göre çok artık iktisadî doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti iletilmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok tahlil ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve destek hakkında hemen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada kendiliğinden temizlense ve ilerleyici aşamada bundan olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli yeksan çıkış yolu baliğ olmak uğruna genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş ameliye sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini ölçmek plânlı fiyatlarla ittihaz etmek mütedair firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *